Elektrická motorka Milly Mally Honda CRF 450R červená

Elektrická motorka Milly Mally Honda CRF 450R červená

79.50 €
Dodanie: skladom
Farba: Červená (Posledný kus na sklade)
Množstvo:
Rovnako ako jeho originál, aj trojkolka je kombináciou športového dizajnu a dravého charakteru. Vozidlo bolo vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily a z vysokokvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a bezpečnosťou.Po zapnutí sa ozve zvuk motora a po stlačení plynového pedála sa motorka rozbehne. Veľké kolesá s terénnym dezénom zaisťujú stabilitu pri jazde vonku a tvarované sedadlo zaručuje pohodlie a bezpečnosť pre najmenších používateľov. Oceľové nápravy kolies zaručujú stabilitu a odolnosť vozidla. Súčasťou balenia je aj klaksón, vďaka ktorému je hra ešte zábavnejšia.Prostredníctvom jazdy si dieťa rozvíja manuálnu zručnosť, orientáciu v pohybe a motorické schopnosti.Výrobok používajte pod dohľadom dospelej osoby.
VLASTNOSTI: VOZÍTKO JE VHODNÉ NA PREPRAVU DETÍ A MLÁDEŽE: Originálny licencovaný výrobok HondaTvarované sedadloKovové nápravy koliesKlaksónZvuk štartovania motoraPlastové kolesá s terénnym vzoromNosnosť 25 kgVeková kategória 24 M+Certifikát bezpečnosti CE.Napájanie - nabíjateľná batéria (súčasťou balenia).Nabíjačka
TECHNICKÉ ÚDAJE: Dĺžka 72 cmCelková výška 48,5 cmŠírka 41 cmVýška po opierku nôh 10,5 cmSvetlá výška 7 cmRozmery sedadla 12,5 x 26 cmVýška po sedadlo 32 cmRozmery podnožky 9 x 17,5 cmŠírka riadidiel 39 cmPriemer kolesa 22 cmVýška od opierky nôh po sedadlo 22 cmRýchlosť 2,5-3 km/h30W motorBatéria 6 V4,5 AhNabitie batérie do plnej kapacity trvá približne 8 hodín.
ROZMERY BALENIA: Dĺžka: 53 cmŠírka: 25 cmVýška: 40 cmČistá hmotnosť: 4,6 kgHrubá hmotnosť: 5,6 kg

Hmotnosť (kg) : 5.6

Kategória : Hračky / Elektrické vozidlá / Elektrické motorky